עמוד זה מפרט את המידע הנדרש לפונה לשירותי המרפאה המשלימה לילדים בוולפסון. בעמוד זה מפורטים נוהלי הזמנת תורים, נוהל קביעת תור לרופא נוירולוג ילדים ולמרפאה המשלימה, עלויות הטיפול, משך טיפול משוער ודרכים ליצירת קשר.

מאת: צוות המרפאה המשלימה לילדים במרכז הרפואי וולפסון

עמוד זה מפרט את המידע הנדרש לפונה לשירותי המרפאה המשלימה לילדים בוולפסון. בעמוד זה מפורטים נוהלי הזמנת תורים, נוהל קביעת תור למרפאה המשלימה, עלויות הטיפול, משך טיפול משוער ודרכים ליצירת קשר.שלום רב!

המרפאה המשלימה מטפלת במגוון בעיות. ניתן לפנות ישירות מהקהילה או, לפי הצורך, דרך המרפאה הנוירולוגית לילדים  (בימי ד´ או ה´ בוקר). הפניה נעשית בתאום עם מיכל - המזכירה הרפואית של המרפאה בטלפון 035028536 . במידה וברצונכם לפנות למרפאה המשלימה, אנא, ציינו זאת בראשית השיחה. המעוניינים בקיצור תורים יכולים לפנות ישירות לעדי כהן לאון, מטפלת בכירה ומנהלת אדמיניסטרטיבית בטלפון:   0528463322.

המרפאה המשלימה פועלת בימי ב´ אחה"צ  ע"י צוות מטפלים ומומחים בתחומים שונים של הרפואה הסינית. פגישה ראשונה הינה פגישת אבחון הנמשכת כשעה ועלותה 250 ₪. במהלך הפגישה נקבעת אסטרטגית הטיפול המתאימה לסוג הפניה (שיאצו, צמחי מרפא, דיקור, תזונה וכו´).
על כל ילד נערך דיון בין צוות המטפלים מתוך מטרה לגבש אסטרטגית טיפול אחידה המכסה את כל הטיפולים הנדרשים. במידת הצורך נערכים דיונים בין צוות המרפאה הקונבנציונלית לצוות המרפאה המשלימה.

לאחר האבחון ניתן להצטרף לסדרה בת 8 מפגשים בסך  800 ₪ לכל הסדרה (או בעלות של 180 ₪ למפגש בודד). התשלום עבור קרן המחקרים של בית החולים. המפגשים הם חד שבועיים, בני חצי שעה כל אחד.
יש להגיע לזמן שתואם ובכל שינוי יש לצור קשר ישיר מראש עם המטפל הישיר ולהודיע עד 48 שעות לפני המפגש המיועד. אי הודעה מראש תחשב כטיפול שבוצע לכל דבר.

במידה והנך גר רחוק, תופנה, במידת האפשר, להמשך טיפול במקום מגורך ועל בסיס התקשרות פרטית עם המטפל המקבל.
לקראת תום סדרת הטיפולים יוחלט האם להפנות לסדרת טיפולים נוספת. במקרים רבים נדרשות לפחות שתי סדרות טיפוליות כדי להגיע לתוצאות משמעותיות.

באם יש שאלות נוספות ניתן לפנות לעדי כהן לאון, מטפלת בכירה ומנהלת אדמיניסטרטיבית בטלפון:  0528463322.

בברכה
פרופסור טלי שגיא וצוות נוירולוגיה ילדים
ד"ר ניר עמיר וצוות רפואה משלימה

למידע נוסף לחץ על הקישורים הבאים:

הייחודיות של המרפאה המשלימה לילדים בוולפסון
מודל העבודה במרפאה המשלימה לילדים בוולפסון
צוות מטפלי המרפאה המשלימה לילדים
מכתב הסכמה למצטרפים לקליניקה