שנת הלימודים הראשונה מכשירה את הסטודנט לדרגת מטפל בשיאצו. בעוד בכל המכללות המכשירות מטפלים ברפואה סינית זו השנה היחידה הניתנת במסגרת המסלול, בתמורות ממשיך הסטודנט את הכשרתו שנתיים וחצי נוספות לדרגת מטפל מוסמך ומטפל בכיר בשיאצו ובטווינא והתמחות בקליניקות של תמורות. הכשרה זו אינה כרוכה בתשלום נוסף אלא ניתנת בצורת מלגה מלאה!

מאת: תמורות - 29 שנים של מצוינות

חשוב לדעת- למה כדאי לסטודנט ברפואה סינית לקבל מלגה מלאה של שלוש וחצי שנות לימוד בשיאצו/טווינה הכוללות התמחות קלינית?

 • כי למלגה זו יש חשיבות גדולה מאד בתהליכי הלמידה. קוראים לזה -  הלימוד החושי.
  כל יסודות הפילוסופיה האבחנתית של הרפואה הסינית נלמדים בתהליכי למידה תיאורטיים ומעשיים באותו שיעור ומתורגמים לעולם המגע – השיאצו והטווינא.
  חומר הלימודים הופך למעשי ומובן הרבה יותר.

  כי מתחילים לטפל אחרי שנת הלימוד הראשונה! וממשיכים ללמוד ולהתמחות שנתיים וחצי נוספות.
  שנת הלימודים הראשונה מכשירה את הסטודנט לרפואה סינית לדרגת מטפל בשיאצו. בעוד שבכל המכללות המכשירות מטפלים ברפואה סינית זו השנה היחידה הניתנת במסגרת המסלול, בתמורות ממשיך הסטודנט את הכשרתו שנתיים וחצי נוספות לדרגת מטפל מוסמך ומטפל בכיר בשיאצו ובטווינא והתמחות בקליניקות של תמורות. הכשרה זו אינה כרוכה בתשלום נוסף אלא ניתנת בצורת מלגה מלאה!

 • כי חווית לימודי רפואה סינית איכותית הרבה יותר כשלומדים כקלינאי בשיאצו/טווינה ולא רק כסטודנט!
  כאשר הסטודנט מקבל הסמכה כמטפל מוסמך ובכיר בשיאצו וטווינא, במהלך לימודיו, הוא הופך לקלינאי המקבל מטופלים באופן סדיר. כקלינאי ברמה היום יומית המשך תהליך הלמידה וההכשרה בדיקור, תזונה וצמחי מרפא הופך להיות איכותי וחוויתי ללא כל השוואה לסטודנט שאינו עובר הכשרה זו.
 • כי מתחילים להחזיר את ההשקעה של שכר הלימוד תוך כדי הלימודים!
  בונוס נלווה לתהליך הוא היכולת להתחיל את החזר ההשקעה תוך כדי מהלך הלימודים, ע"י מתן טיפולים בשיאצו /טווינא עוד לפני שהתקבלה ההסמכה לדיקור ולצמחים.
 • כי כשמסיימים את מסלול הלימודים ברפואה סינית, יוצאים לשוק העבודה עם שלוש וחצי שנות ניסיון כקלינאים מומחים בשיאצו וטווינה עם קהל מטופלים נאמן ומוכר.
  בעוד שכל סטודנט במכללות העוסקות בהכשרת מטפלים ברפואה סינית מתחיל את דרכו המקצועית ואיתור מטופלים רק  בתום ארבע שנות לימוד, הסטודנט בתמורות עוסק בטיפול ברמה גבוהה תוך תהליך הלימודים ועל כן, כאשר הוא מסיים את תוכנית לימודיו, יש לו קהל מטופלים יציב הסומך עליו כמטפל והמעבר לטיפול בדיקור וצמחי מרפא הוא טבעי וללא קושי.

התוצאות ניכרות בתהליך ההכשרה וכל זאת ללא כל הוצאה נוספת בשכר הלימוד
!
מידע נוסף:
למידע אודות מסלול לימודי שיאצו
למידע אודות מסלול לימודי טווינא