למה כדאי לסטודנט לשיאצו/טווינה לקבל מלגה ללימודי יועץ תזונה על פי הרפואה הסינית

תמורות מאמינה שמטפל בשיאצו הוא מטפל רב תחומי. הוא לא רק מעניק טיפולי מגע בהתאם לצרכי המטופל, אלא גם מייעץ לאורח חיים בריא, ברוח הגישה הטיפולית של הרפואה הסינית. על כן, תמורות מעניקה לכל סטודנט בשיאצו וטווינא מלגה ללא כל תשלום נוסף ללימודי תזונה ותוספי מזון, המאפשרת להרחיב את היכולות הטיפוליות למעמד יועץ תזונה.

מאת: תמורות - 29 שנים של מצוינות

המלגה כוללת:
לימודי תזונה מערבית וביוכימיה
יחידת לימוד זו מתפרסת על פני סמסטר שלם והיא מהווה חלק מלימודי המדעים ורפואה של מסלול לימודי רפואה סינית. בחטיבה זו לומדים על החומרים מהם מורכב הגוף, פרקים בביוכימיה ותהליכים מטבוליים בגוף האדם. דגש רב מושם על אבות המזון, תזונה נכונה ותוספי תזונה, הן בראיה מערבית והן בראיה של הרפואה הסינית.

הנחיית תזונה למטופל על פי עקרונות הרפואה הסינית
 יחידת לימוד זו נלמדת כחלק ממסלול לימודי שיאצו וטווינא בתמורות. על פי הרפואה הסינית, לא רק מפרט המזון היומי חשוב אלא גם האופן שבו אנו מגישים ואוכלים אותו. חטיבת לימודים זו כוללת מעבר על יומני תזונה של מטופלים והנחיה כיצד להתאים להם את המזון באופן שיאפשר התמדה ושיפור משמעותי בבריאותם.

תזונה לפי תסמונות על פי הרפואה הסינית
יחידת לימוד זו מעמיקה את ההבנה בתחום האנרגטיקה של המזונות על פי הרפואה הסינית והתאמת המזונות לפי מחלות ותסמונות שונות. אם יחידת הלימוד הקודמת עוסקת בארגון התזונה של המטופל הרי שחטיבה זו באה להציע למטופל מזונות ספציפיים המותאמים לו אישית  שעשויים לשפר את מצבו הבריאותי.

השתלמות קלינית כיועץ תזונה
המשלימים את כל יחידות הלימוד בתזונה במסגרת המלגה ומשתתפים במסלול לימודי טווינא לדרגת בכיר יכולים להצטרף לקליניקת ההתמחות בשיאצו טווינא במעמד של "יועצי תזונה".

  
וכל זאת ללא עלות נוספת בשכר הלימוד.