קורס השתלמות ייחודי לטיפול בתחום הנוירולוגיה והפסיכיאטריה המשלב פרקטיקה קלינית ברפואה סינית וקונבנציונאלית. הקורס מיועד למטפלים המעוניינים לטפל במבוגרים עם הפרעות למידה, הפרעות קשב והתארגנות, בעיות במצבי רוח ומחלות נוירולוגיות שונות כמו שיקום מתאונות, מחלות ניווניות ועוד. הדרישה ההולכת וגוברת מצד מרפאות ומחלקות בתי חולים למטפלים עם הכשרה איכותית פותחת כאן אפשרות לרכישת יידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מאת: ד"ר ניר עמיר

למפגשי היכרות ושיחות אישיות, פנו למזכירות תמורות

מנחה הקורס: ד"ר ניר עמיר. המנהל האקדמי של תמורות, מנהל המרפאה המשלימה בתחום הנוירו-פסיכיאטרי בבית החולים וולפסון והמנהל האקדמי של תמורותהדרישה ההולכת וגוברת למטפלים איכותיים עם הכשרה גבוהה ברפואה סינית  פותחת כאן אפשרות לרכישת יידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הקורס המוצע מעניק למטפל הבנה מעמיקה תוך שילוב בין הרפואה הסינית והקונבנציונאלית.

tmurot_fotos460
בקורס זה יושם דגש מיוחד על פרקטיקה קלינית
משך הקורס:
100 שעות לימוד - תיאוריה ותרגול והתנסות קלינית בתמורות.
משך כל מפגש: 5 שעות לימוד, 20 מפגשים.
הקורס יתקיים בימי שני   בבוקר החל מנובמבר.

מטרות הקורס:
א – הבנת מחלות ותסמונות בתחום הנוירולוגיה והפסיכיאטריה של האדם הבוגר
ב – הטיפול באדם ובסביבתו
ג – הקניית כלים לעבודה משולבת עם מערכת הבריאות הקונוונציונלית
ד-- היישום הטיפולי על פי הרפואה הסינית

קורס זה יתמקד בבעיות מגוונות מתחום הנפש והמוח כמו הפרעות קשב והתנהגות, ליקויי למידה, בעיות התארגנות, קשיים ביצירת קשרים, קושי בקביעות בעבודה או במערכות יחסים, דיכאון וחרדה, הפרעות שינה, הסתגלות ודימוי עצמי וכמובן במחלות נוירולוגיות שכיחות כמו כאבי ראש, פציאליס, שיקום לאחר תאונות, שיתוק מוחין ונכויות שונות בבוגרים.

ד"ר ניר עמיר

ד"ר ניר עמיר מנהל את המרפאה המשלימה לילדים במסגרת היחידה הנוירולוגית התפתחותית לילד שבב"ח וולפסון. הפעילות מתמקדת בילדים, בהורים ובסביבת החיים. המרפאה פועלת לשיפור איכות החיים, הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית של ההורים וסביבת הילד הבוגרת.הטיפול נעשה בעזרת כל הכלים הניתנים ברפואה הסינית: אבחון,דיקור ,צמחי מרפא, טיפול במגע ותזונה.

הנחה לחברי איגוד ולתלמידי שנה ד' במסלול לימודי רפואה סינית
פרטים והרשמה:
ניתן לפנות ישירות למזכירות בטלפון: 03-6815996