קיימים שני מועדי פתיחת לימודים בשנה: מועד סתיו באוקטובר ומועד אביב במרץ. מועד הסתיו נמשך עד לחודש יולי. מועד האביב נמשך ממרץ לאורך כל הקיץ עד תחילת שנת הלימודים האקדמית הרגילה שחלה במועד הסתיו.
סמסטר האביב מאפשר להשיג את שנת הלימודים האקדמית שמסיבות שונות הוחמצה. לפרטים נוספים אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת.
לימודי הבוקר מתקיימים בשעות 09:00 - 15:00.
לימודי הערב מתקיימים בשעות 16:00 - 22:00.
להתאמת תכנית לימוד ולקבלת פרטים נוספים, אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת.
בשונה מרוב המכללות בהן לומדים 26-28 שבועות בשנה, תכנית הלימודים שלנו מתפרשת על פני כ 40 שבועות. שיטה זו מאפשרת לתלמידים להגיע שני ימי לימוד עד שלושה בשבוע (במקום 4-5). ריווח שעות השבוע מאפשר הפנמת חומר הלימוד בצד המשך "החיים הרגילים" (עבודה, חיי חברה, משפחה ואפילו צבירת ניסיון קליני).
לפרטים נוספים אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת או ליצור קשר.
ניתן להתאים את תכנית הלימודים כך שרובם יתבצעו בשעות הנוחות לכם (בוקר או ערב).
בעניין בניית תכנית לימודים אישית אנו ממליצים להגיע לשיחת יעוץ אישית.
בהחלט, אנו מוכרים על ידי האיגוד לרפואה סינית.
אמנם מקצוע הרפואה הסינית אינו מוכר לצרכי תואר אקדמי בישראל, אך המקצוע עצמו מוכר בקופות החולים ובבתי החולים השונים בארץ ורבים מהבוגרים שלנו עוסקים במקצוע במוסדות הרפואיים השונים.
תהליך האסדרה (גם האקדמית) מתקדם "בקצב ישראלי" וכפוף להשפעות פוליטיות שונות, אולם נראה כי התהליך בלתי הפיך.
איגוד הרפואה הסינית בישראל מייצג את בתי הספר המוכרים שעומדים בדרישות הצעת החוק ומקיים בחינות ארציות עבור כל מסיימי תכנית הלימודים. אנו ממליצים להימנע מקורסים "חאפרים" שכן אסדרה חוקית לא תאפשר למי שעשה קורסים מקוצרים לעסוק בנושא.
מכללת תמורות ממוקמת בשתי שלוחות: שלוחת תל אביב נמצאת ב"מתחם נוגה", מדרחוב תיאטרון גשר, הרכבת הקלה עוצרת בפתח המכללה. והשלוחה הצפונית ממוקמת ב"קמפוס הנמל" בעיר התחתית בחיפה.
כן! בהסכם עם קופות החולים מכבי וכללית, בוגרי תמורות יוכלו, לאחר הסמכתם, להתחיל לעבוד בקופות. בוגרי תמורות פרושים בכל הארץ ומהווים כוח מקצועי מוביל בתחום.
תנאי הקבלה במכללת תמורות כוללים מפגש אישי עם יועץ הלימודים לצורך התאמת ציפיות והצהרת בריאות. במקרה של בעיה באחד התחומים, ועדה לענייני קבלה תבדוק מול התלמיד כיצד ניתן להתקבל ללימודים תחת תנאים מסוימים.
חשוב לציין כי לכל סטודנט/ית יש את האפשרות לפרוש עד חודש ימים מתחילת השנה, אם קיימת התחושה שנעשתה החלטה לא נכונה ולקבל את שכר הלימוד בחזרה להוציא את החודש הראשון.
בכל כיתה יש, לכל היותר, 22 סטודנטים. כמו כן, בכל שיעור מעשי נוכחים שני מורים וחונכים המאפשרים חניכה אישית לכל אחד.
במכללת תמורות נהוג לקבל את המתעניין לייעוץ אישי. בערבים פתוחים יש קושי להגיע לעומקם של הנושאים הנבדקים לכן בחרנו לפעול במתכונת אישית בה ניתן להגיע לכל הדקויות הנדרשות.
המחיר של שנת הלימודים נקבע על פי אופן פריסת השנים ומספר ימי הלימוד שבחרת ללמוד בכל שנה. כדי להימנע מטעויות, נשמח לתת לך מידע זה לאחר הבנת צרכיך הלימודיים.
רוב המורים בתמורות הינם בעלי וותק של כ 10-25 שנה בתחום ובעלי ניסיון  קליני רב.
ניתן לקבל כאן מידע נוסף.
כן. כל סטודנט לרפואה סינית זכאי לקבל שלוש שנות לימוד מלאות בשיאצו-טווינא כמלגה מלאה וללא כל עלות נוספת, מה שמאפשר להתחיל לעבוד עם ההסמכה בתחום, עוד קודם סיום ארבע שנות הלימוד, בכל מקום עבודה.
סטודנטים במסלול שיאצו-טווינא זכאים להשתתף בקורס תזונה ותוספי תזונה כמלגה מלאה.
חומר הלימודים מחולק לארבע חטיבות עיקריות: לימודי מגע - שיאצו וטווינא (הכוללים גם שיטות אבחון ואיתור נקודות דיקור), לימודי רפואה סינית (הכוללים צמחי מרפא ודיקור), לימודי רפואה מערבית (הכוללים גם תזונה מורחבת ואינטראקציות בין צמחים לתרופות) וסטאז' קליני. יצוין כי לימודי שיאצו וטווינא להסמכה מלאה (תלת שנתי) ניתנים כמלגה ללא תשלום נוסף.
רפואה סינית היא מכלול של תחומי ידע הכוללים, בנוסף לאקופונקטורה (דיקור סיני) גם צמחי מרפא, תזונה, טיפול במגע והמלצות לאורח חיים בריא. כמו שבלימודי רפואה לא לומדים רק אורתופדיה כך גם מרפא סיני לא יכול להצטמצם לשיטת טיפול אחת.
יצויין כי ברוב המקרים, התמקדות בשיטת טיפול אחת לא מניבה תוצאות טיפוליות טובות ולפעמים אפילו לא מתאימה למטופל. האסדרה החוקית של הנושא בעתיד לא תאפשר למי שעשה מסלולי לימוד מקוצרים לעסוק בתחום.
בהחלט! לפרטים נוספים אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת או ליצור קשר.
הלימודים מתקיימים 1-3 שנים לדרגת מטפל, מטפל מוסמך, ומטפל מומחה בהתאמה.
כל שנה עומדת בפני עצמה וניתן להחליט בסופה אם להמשיך או לא.
הלימודים כוללים את הנושאים הבאים: אבחנה על פי הרפואה הסינית, שיאצו על פי ארבעת הזרמים העיקריים, שיטות טיפול מזרחיות מתקדמות ופרקים ברפואה מערבית. בשנות הלימוד המתקדמות מושם דגש קליני (אבחון מטופלים וסטאז'). בשלב זה אנו משלבים ייעוץ תזונתי, מוקסה וטכניקות נוספות.
לפרטים נוספים אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת או ליצור קשר.

מסלול הרפואה הסינית הסטנדרטי נמשך 4 שנות לימוד (יומיים בשבוע במכללה) אך ניתן לפרוש אותן ליותר שנים בהתאם לקצב האישי, לזמן העומד לרשותך ולנסיבות טכניות. יש להיזהר מקורסים מקוצרים (חאפרים) שלא יעמדו בעתיד במסגרת האסדרה החוקית בישראל.
לפרטים נוספים אנו מציעים להגיע לשיחת יעוץ מסודרת או ליצור קשר.

נפח שעות הלימוד הכולל הוא הגדול ביותר בישראל ומהגדולים בעולם. יותר מ 3800 שעות לימוד מסודרות, המלוות בצוות הדרכה ותיק, ספרי לימוד מסודרים ואתר אינטרנט מסייע. תכנית לימודים זו היא הגדולה ביותר בישראל ומכשירה בנוסף גם בכל תחומי התזונה והמגע - שיאצו וטווינא - לדרגת מטפל מומחה (מסלול של שלוש שנים וחצי כמלגה מלאה).
פירוט מלא אפשר לקבל באתר המכללה וכמובן בשיחת הייעוץ.
לימודי הטווינא הם חלק ממסלול המלא של השיאצו/טווינה. לפני שנים רבות הוחלט לשלב את המסלולים של השיאצו והטווינה למסלול אחד. המטרה המקצועית הייתה להקנות את הידע הטיפולי המלא למטפל שיוכל להתאים את עצמו מקצועית לכל אירוע חולי. והסיבה השנייה הייתה כלכלית ומתחשבת בסטודנט כאשר באותה עלות ניתן לרכוש את שתי ההסמכות. שנים של ניסיון קבעו שדרכנו נכונה.
כמובן, ההתמחות מתחילה כבר בשנה ב' של הלימודים ונמשכת גם בשנה ג' וד' הכוללת קבלת מטופלים בקליניקות של המכללה. ההתמחות כולל גם התמחות בבתי חולים במרכז ובצפון.
המעוניינים בהתמחות בסין, יכולים לעשות זאת עם תום הלימודים. מכללת תמורות מפנה לאיש הקשר שלנו, הנמצא בסין, והוא מסייע בכל הנדרש. ההשתלמות בסין הינה חווייתית ומומלץ לעשות אותה לאחר השלמת הלימודים בארץ.
בכל מדינה מסודרת בעולם המערבי יש חוקים ותקנות לעיסוק בתחום. על כן, כל מי שמגיע לעסוק בתחום במדינות אלה, חייב לעמוד במבחני הרישוי של אותה מדינה. כאן יבוא לידי ביטוי הידע הרב שרכשתם במכללה ויסייע לכם לעמוד במבחנים של אותה מדינה. יש להיזהר מהבטחות סרק של מכללות מסוימות בארץ המבטיחות הכרה אוטומטית.
כמובן. במכללת תמורות יש מערך תמיכה (השמת מטפלים) והפניה למקומות של ביקוש עבודה בקופות החולים, בתי החולים ומקומות עבודה נוספים.
לתמורות הסכמים עם "מכבי טבעי" ו"כללית משלימה" על הפניית בוגרים לעבודה במסגרתם.

בנוסף לזה, יש לנו עמוד פייסבוק ייעודי בניהולה של המורה רחל גרינברג, שמטרתו מציאת עבודה לתלמידי המכללה ולבוגריו.

בהחלט. פרטים ניתן לקבל באתר המכללה.